O Firmie

    Nasza firma budowlana działa na rynku od 1991 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz dziesiątkom zrealizowanych inwestycji i wyszkolonej kadrze, staliśmy się godnym partnerem w zakresie budowy domów oraz szeroko pojętych usług budowlanych. Nasza firma budowlana wrocław zajmuje się budową domów we Wrocławiu jak i okolicach

    Współpracujemy z renomowanymi producentami oraz hurtowniami, co przekłada się zarówno na wysoką jakość naszych realizacji, atrakcyjny okres gwarancyjny użytych materiałów, jak i korzystne rabaty. Dzięki temu wciąż pozostajemy konkurencyjni na rynku budowlanym.

    Naszym celem jest wzorowa obsługa i zadowolenie Klienta. Prowadzimy Klientów przez kolejne etapy budowy (w myśl zasady: „od projektu – do efektu”) nigdy nie pozostawiając ich bez fachowego wsparcia. Załatwiamy również szereg formalności około budowlanych (w oparciu o pełnomocnictwo) , dzięki czemu nasi Klienci oszczędzają cenny czas.

    Najlepszymi referencjami są dla nas zadowolenie i satysfakcja Klientów, którzy mieszkają w naszych domach wraz z rodzinami. Budowanie zgodne ze sztuką zawsze przynosi wymierne korzyści w postaci ZDROWYCH, EKOLOGICZNYCH I ENERGOOSZCZĘDNYCH DOMÓW. Budowanie zgodne ze sztuką po prostu się opłaca!