Poznaj nas bliżej

PH Butsport Waldemar Wielebiński

Jesteśmy rodzinną firmą działającą na terenie Wrocławia i okolic. Posiadamy prawie 20-letnie doświadczenie w kompleksowej budowie domów jednorodzinnych. Budujemy wszystkie rodzaje domów: parterowe, piętrowe, z poddaszem użytkowym, jak również wille czy rezydencje. Realizujemy budowy od stanu surowego otwartego przez stan deweloperski aż do wykończenia „pod klucz” – wszystko w zależności od potrzeb i wymagań klienta. W naszym portfolio znajdą Państwo głównie realizacje przeprowadzone na działkach inwestorów indywidualnych, jednak mamy też na swoim koncie kilka inwestycji własnych. Współpracę z klientami i podwykonawcami opieramy na rzetelności i uczciwości. Łączymy profesjonalizm z zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do każdego klienta w myśl naszego hasła  „Domy w zasięgu ręki”.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz dziesiątkom zrealizowanych inwestycji i wyszkolonej kadrze, staliśmy się godnym partnerem w zakresie budowy domów oraz szeroko pojętych usług budowlanych.

Naszym celem jest wzorowa obsługa i zadowolenie Klienta. Prowadzimy Klientów przez kolejne etapy budowy (w myśl zasady: „od projektu – do efektu”) zapewniając im fachowe wsparcie. Załatwiamy również szereg formalności około budowlanych (w oparciu o pełnomocnictwo), dzięki czemu nasi Klienci oszczędzają cenny czas.

Współpracujemy z renomowanymi producentami (m.in. stropy TERIVA, FILIGRAN, RECTOR; pustaki ceramiczne CERPOL, POROTHERM, POROTON; dachówka ROBEN, KORAMIC, CREATON, TONDACH; okna VELLUX, FAKRO, HALUPCZOK, ALUPLAST, MATPLAST; tynki KNAUF, CERESIT, CAPAROL, NIDA GIPS; kotły DE DIETRICH, VIESMANN; beton komórkowy YTONG, TERMALICA; bloczki fundamentowe BETARD, ANMAR, TERMAT; bloczki ścienne SILKA; bramy garażowe HORMANN etc.) oraz hurtowniami, co przekłada się zarówno na wysoką jakość naszych realizacji, atrakcyjny okres gwarancyjny użytych materiałów, jak i korzystne rabaty. Dzięki temu wciąż pozostajemy konkurencyjni na rynku budowlanym.

Najlepszymi referencjami są dla nas zadowolenie i satysfakcja Klientów, którzy mieszkają w naszych domach wraz z rodzinami. Budowanie zgodne ze sztuką zawsze przynosi wymierne korzyści w postaci ZDROWYCH, EKOLOGICZNYCH I ENERGOOSZCZĘDNYCH DOMÓW. Budowanie zgodne ze sztuką po prostu się opłaca! 

0
Lat doświadczenia
0 +
Zrealizowanych projektów
0 m2
Oddanych powierzchni