Stolarka budowlana Wrocław

  Drzwi zewnętrzne stanowią wizytówką każdego domu. To one odgrywają znaczącą role estetyczną i zapewniają bezpieczeństwo domownikom. W związku z tym, powinny więc być estetyczne, stabilne, mocne, odporne na wypaczenia, dobrze izolujące, powinny stanowić skuteczną zaporę przed nieproszonymi gośćmi. Proponujemy gotowe i sprawdzone rozwiązania w tym zakresie. Współpracujemy ze znanymi producentami, stanowiąc tym samym gwarancje na jakość i trwałość.

  Montujemy okna drewniane i PCV o wymiarach standardowych i niestandardowych. Oferujemy szeroką gamę kolorów , różne typy okien , różny rodzaj drewna , różne typy wkładów szybowych, profesjonalny montaż. Oprócz standardowych propozycji, uwzględniamy specjalne, indywidualne zamówienia klientów.

  Wykonujemy podbitki. Okapu można nie zabudowywać, ale gdy krokwie są cienkie i niezbyt estetyczne lub widać spód pokrycia, lepiej przestrzeń między ścianą budynku a okapem zamknąć. Zabezpieczy to także przed zagnieżdżeniem się ptaków. Podbitkę można montować na dwa sposoby: mocując jej elementy bezpośrednio do krokwi lub prostopadle do ściany domu.

  Parapety zewnętrzne. Mury pod oknami wymagają zabezpieczenia podokiennikami. Decydując się na ich montaż przed ułożeniem ocieplenia, należy uwzględnić grubość warstwy materiału izolacyjnego wraz z warstwą elewacyjną. Materiałami na parapety zewnętrzne są: blachy, cegły licówki, klinkier i ceramika szkliwiona, granit, żywice epoksydowe.

  Parapet wewnętrzny jest elementem wykończenia wnęki okiennej i coraz częściej oprócz funkcji użytkowej pełni również funkcję dekoracyjną. Gdy mamy drewniane podłogi, schody, drzwi – także parapety powinny być zrobione z podobnego materiału. Staną się wtedy dopełnieniem całości.

  Nowoczesna stolarka budowlana

  Odpowiadamy na zmieniające się potrzeby rynku, oferując usługi na najwyższym poziomie, atrakcyjne cenowo, realizowane terminowo i sprawnie. Drewno jest materiałem wyjątkowo uniwersalnym, który bardzo dobrze znosi upływ czasu, gdy zostanie odpowiednio zakonserwowany. Jeżeli chodzi o drzwi wewnętrzne Wrocław jest miastem, w którym wykonaliśmy z powodzeniem wiele realizacji, zyskując zadowolonych klientów. Oferujemy projekty dopasowane pod konkretne rozwiązania, wykonywane według dostarczonych wytycznych i pomysłów na aranżację wnętrza.

  Od wykonania elementów z drewna zależy komfort oraz bezpieczeństwo mieszkańców domu. Dobrze wykonana stolarka budowlana zapewnia właściwą izolację akustyczną oraz cieplną, a także trwałość i ponadczasową estetykę.

  Współczesne drzwi i okna odznaczają się naprawdę dobrymi właściwościami izolującymi dźwięk, dzięki czemu mieszkańcy mogą zminimalizować wpływ hałasu dochodzącego z zewnątrz. Wymaga to jednak profesjonalnego podejścia oraz ogromnej wiedzy już na etapie ustaleń wstępnych, aby właściwie dobrać rodzaj materiału, który zapewni najlepsze rezultaty w danych warunkach.

  Drzwi i okna dla każdego

  W naszej pracy korzystamy wyłącznie z najlepszego, starannie wyselekcjonowanego drewna, posiadającego doskonałe parametry pracy, odpornego na odkształcenia oraz działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Oferujemy najwyższej jakości drzwi i okna Wrocław to miasto, gdzie znajduje się nasze biuro, do którego serdecznie zapraszamy.

  Dużym zainteresowaniem naszych Klientów cieszą się również solidne okna PCV. Są to okna niezwykle szczelne, odporne na różnego rodzaju grzyby i owady, a ponadto doskonale zatrzymują ciepło wewnątrz pomieszczenia. Co ważne, tego rodzaju materiał poddaje się recyklingowi, więc jest to ekologiczna stolarka budowlana Wrocław to miasto, w którym wiele domów posiada wykonane przez elementy, co świadczy o możliwościach świadczonych przez nas usług.

  Zapraszamy do składania zapytań ofertowych – chętnie doradzimy i pomożemy wybrać najlepsze okna oraz drzwi do Państwa domu.