Podłogi i wylewanie posadzki Wrocław

    Posadzki betonowe – Wrocław

    Inwestorom pragnącym zlecić profesjonalne wylewanie posadzki Wrocław oferuje szeroki wybór firm budowlanych i wykończeniowych. My oczywiście oferujemy nasze usługi w tym zakresie. Na tle wielu konkurencyjnych przedsiębiorstw wyróżniamy się blisko 30-letnim doświadczeniem w branży. W swoim dorobku posiadamy wiele wylanych podłóg i posadzek, zarówno w budynkach mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych, jak i w biurach, magazynach czy obiektach handlowych.

    Każda wykonywana przez nas wylewka podłogi realizowana jest zgodnie z obowiązującymi normami oraz zasadami sztuki budowlanej. Czynnikiem decydującym o konstrukcji i grubości podłoża jest planowany sposób użytkowania pomieszczeń. Budynki mieszkalne nie wymagają tak masywnych podłóg jak obiekty przemysłowe, hale czy parkingi dla samochodów. Oczywiście w zależności od projektowanego zagospodarowania, wykonujemy także posadzki o grubości kilkunastu centymetrów oraz wylewki wielowarstwowe.

    Dlaczego warto zlecać wylewki betonowe profesjonalistom?

    W przypadku podłogi narażonej na intensywne użytkowanie wylewka posadzki zbrojona jest dodatkowo specjalną siatką lub włóknem szklanym. Dużą uwagę przywiązujemy również do procesu końcowej obróbki. Dzięki niej wszystkie wykonane przez nas podłoża są idealnie równe, trwałe oraz niepylące i nadają się pod ułożenie dowolnego pokrycia – od paneli, poprzez glazurę i kamień, aż po parkiety i deski podłogowe. Jeśli chcą Państwo zlecić nam wykonanie podłogi Wrocław jest miastem, na którego terenie realizujemy nasze usługi. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania wyceny.