Masz pytania? Napisz do nas!

  Budowa domów – Dolny Śląsk

  Każdy budynek musi być dobrze i trwale posadowiony na fundamentach. Ta część budynku, obok dachu jest najważniejszym elementem całej jego konstrukcji. Tylko prawidłowo wykonana Płyta Fundamentowa gwarantuje stabilność całej konstrukcji i właściwą izolację cieplną, a zastosowanie takiego rozwiązania jest najbardziej ekonomiczne, zwłaszcza dla posadowienia budynku w trudnych warunkach gruntowo-wodnych. Od fundamentu zależy trwałość i przyszłość domu, budowanego zazwyczaj raz na całe życie, w którym zechcemy bezpiecznie zamieszkać z rodziną. 

  Budowa domów jednorodzinnych na Dolnym Śląsku - co obejmuje?

  Budowa wymarzonego domu to skomplikowany proces. Tylko bogate doświadczenie i duża wiedza pozwolą go zrealizować sprawnie, rzetelnie i skutecznie. Jeśli interesuje Państwa taka budowa domów, Wrocław i okolice to miejsce, w którym znajduje się inwestycja, zapraszamy do współpracy. Zapewniamy całkowitą realizację prywatnych inwestycji. Powierzenie budowy domu naszej firmie to gwarancja profesjonalnego wykonania inwestycji oraz możliwość skrócenia czasu budowy.

  Prowadzimy Klientów przez kolejne etapy budowy, zapewniając im fachowe wsparcie. W oparciu o pełnomocnictwo załatwiamy także szereg formalności okołobudowlanych, co pozwala zaoszczędzić cenny czas.

  W zakres kompleksowej współpracy z firmą P.H. Butsport Waldemar Wielebiński przy budowie domu na terenie Dolnego Śląska wchodzi przede wszystkim:

  1. Adaptacja gotowego projektu domu – opracowanie kompletnego projektu budowlanego

  2. Pełne wsparcie – na etapie załatwiania formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę

  3. Fachowa realizacja kolejnych etapów budowy nieruchomości – począwszy od wylania fundamentów, przez stan surowy otwarty i zamknięty, stan deweloperski, aż po wykończenie obiektu do stanu pod klucz

  4. Wykonanie przyłączy i instalacji elektrycznych – wodno-kanalizacyjnej, grzewczej, gazowej oraz innych wymaganych przez Klienta

  5. Montaż rozwiązań technologicznych

  6. Całkowite wykończenie domu – do stanu gotowego do zamieszkania

  7. Wsparcie przy formalnościach związanych z zakończeniem budowy

  W zależności od wymagań Klienta, możemy także przeprowadzić dodatkowe prace, związane np. z zagospodarowaniem terenu działki i montażem ogrodzenia.