Masz pytania? Napisz do nas!

  Budowa domu Wrocław

  Stany zerowe są fundamentem każdego domu. Dlatego też muszą być wykonane solidnie i z dołożeniem najwyższej staranności. Wykonujemy fundamenty tradycyjne jak i płyty fundamentowe.

  Fundamenty tradycyjne wykonujemy przeważnie na żelbetowej ławie fundamentowej, a ściany fundamentowe wznosimy z bloczków betonowych. Najczęstszym sposobem izolacji fundamentów jest dysperbit, chociaż można też izolacją średniego lub ciężkiego typu np. firmy Hahne lub Dietermann. Ocieplenia ścian fundamentowych wykonujemy z płyt XPS lub Aqua.

  Profesjonalna budowa domów Wrocław

  Tworzenie stanu zerowego zaczyna się od projektu i wytyczenia budynku przez uprawnionego geodetę. W obu przypadkach jesteśmy w stanie zapewnić dostęp do nowoczesnych planów, które uzgodnimy wraz ze zleceniodawcą, a także niezbędnych fachowców. Dzięki temu budowa domów we Wrocławiu odbywa się zgodnie z zasadami sztuki. A to przekłada się na bezpieczeństwo przyszłych domowników. Posiadamy sprzęt potrzebny do wyrównania terenu, a następnie wykopów. Przeprowadza się je zazwyczaj na głębokości między 0,8 a 1,4 m, czyli poniżej poziomu przemarzania gruntu. Ta wartość się zmienia, jeśli projekt budowy domu w stanie zerowym zakłada stworzenie piwnicy. Na tym etapie wyznaczamy też przebieg kanalizacji oraz sieci elektrycznej. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że w naszej ofercie budowy domów we Wrocławiu znajduje się możliwość wykonania różnego rodzaju instalacji. Uwzględniamy je w projekcie nawet wtedy, gdy klienci zdecydują się na skorzystanie w tym zakresie z pomocy innej firmy. Stan zero kończymy wymurowaniem fundamentów, izolacją oraz wylewką pod podłogi. Używamy do tego wysokogatunkowe materiały uznanych marek, które zapewniają najlepsze parametry oraz wieloletnią (liczoną w dekadach) użyteczność.

  Terminowo oddany stan zero. Budowa domu w szybkim tempie

  Prace związane ze stanem zero przeprowadza się zazwyczaj jesienią. Zabezpieczenie fundamentów na zimę jest tanie i mniej kłopotliwe niż w przypadku następnych etapów realizacji. Po tym można kontynuować budowę domu od stanu zero natychmiast po nastaniu wiosny, co znacząco przyspiesza oddanie budynku do użytku. Nasze doświadczenie oraz fachowy sprzęt pozwalają nam wykonać zadanie w przewidywanym terminie, bez opóźnień wynikających z błędów w sztuce budowlanej.

  Budowa domu we Wrocławiu - cena stanu zerowego

  Szacuje się, że ogólny koszt stanu zerowego to około 10%-15% wszelkich kosztów związanych z budową nowego obiektu. Wpływ na ostateczną cenę budowy domu we Wrocławiu ma jednak wpływ wiele czynników, takich jak gatunek i marka użytych materiałów czy warunki gruntowe na działce. Bierzemy je pod uwagę przy obliczaniu kosztorysu. Dokładamy wszelkich starań, aby przyjęte rozwiązania projektowe były najkorzystniejsze z punktu widzenia klienta. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, aby dowiedzieć się więcej o usłudze. Przy okazji odpowiemy na każde pytanie związane z budową domu w stanie zero.

  Budowa domów - Wrocław i okolice

  Kompleksowa budowa domu z firmą P.H. Butsport Waldemar Wielebiński to rozwiązanie, które się opłaca. Wybierając nasza firmę jako generalnego wykonawcę robót, zyskują Państwo pewność profesjonalnego wykonania wszystkich prac budowlanych, instalacyjnych i wykończeniowych. Po naszej stronie leży zapewnienie fachowców niezbędnych na poszczególnych etapach budowy domu, co pozwala zaoszczędzić Państwa czas i energię. Współpracujemy z renomowanymi producentami i dostawcami najlepszych materiałów budowlanych i wykończeniowych, dzięki czemu oferujemy kompleksową usługę.
  Wrocław - budowa domu

  Kompleksowa budowa domów Wrocław i okolice

  Interesuje Państwa kompleksowa budowa domu? Wrocław i okolice to obszar, w którym już od niemal 20 lat z sukcesem stawiamy domy dla naszych Klientów. Budujemy wszystkie rodzaje domów: piętrowe, parterowe, z poddaszem użytkowym, wille czy rezydencje. Oferujemy budowę kompleksową, począwszy od wykonania fundamentów, przez realizację stanu surowego otwartego i zamkniętego oraz deweloperskiego, aż po wykończenie budynku pod klucz. Wiemy, jak wielkim marzeniem i poważną inwestycją dla naszych Klientów jest wybudowanie domu. Dlatego też robimy wszystko, aby to marzenie spełnić. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta i inwestycji. Gwarantujemy profesjonalizm połączony z zaangażowaniem i terminowością.