Masz pytania? Napisz do nas!

  Dom w stanie surowym Wrocław

  Do stanu surowego domu wlicza się fundamenty, ściany, strop, więźbę, kominy, dach i ewentualnie schody żelbetowe oraz ścianki działowe. Nasze doświadczenie w branży budowlanej pozwala nam doradzać Państwu przy wyborze materiałów na dachy, ściany, stropy.  Oferujemy Państwu również pomoc i doradztwo przy rozwiązywaniu konkretnych problemów.

  Naszym atutem jest indywidualne podejście do klienta oraz przystępne ceny. Klienci mogą liczyć na terminowość, precyzję, doświadczenie oraz zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań. Dbamy również o wykonawstwo w technologiach ekologicznych oraz zdrowy mikroklimat w domu. Dlatego tez najchętniej budujemy z pustaków ceramicznych Porotherm lub Silikatów. Zwieńczeniem stanu surowego domu jest solidna konstrukcja z więźby oraz dach. Polecamy dachówki ceramiczne jako najlepszy materiał na trwały dach.

  Domy w stanie surowym Wrocław

  Jako firma budowlana z blisko 30-letnim stażem oferujemy Państwu kompleksową realizację stanów surowych budynków. Wykonywane przez nas budowy realizujemy w oparciu o zasady wiedzy technicznej i sztuki budowlanej oraz o aktualnie obowiązujące normy w zakresie bezpieczeństwa, a także funkcjonalności. Zapewniamy kompleksowe podejście w systemie „od projektu do realizacji”, oferując jednocześnie profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru materiałów budowlanych i rozwiązań technologicznych.

  Jak przebiega realizacja stanów surowych budynków?

  Naszym klientom oferujemy zarówno domy w stanie surowym otwartym, jak i zamkniętym. Kompleksowe realizacje, których podejmujemy się na terenie całego Wrocławia oraz okolic, obejmują roboty ziemne i przygotowawcze, a także wszelkie prace murarskie. Dla stanów otwartych wykonujemy mury fundamentowe, mury konstrukcyjne oraz część ścianek działowych. Realizacja obejmuje również montaż konstrukcji dachu oraz pokrycia dachowego. Z kolei w przypadku stanów surowych zamkniętych w domach instalowane są dodatkowo okna i drzwi, a także wszystkie ścianki działowe oraz schody, jeśli ich montaż został ujęty w projekcie budowlanym. Taki budynek jest w pełni gotowy do rozpoczęcia prac wykończeniowych.

  Zakres usług, które wykonujemy, stawiając dom w stanie surowym, obejmuje:

  • roboty ziemne (wykopy pod mury i ławy fundamentowe oraz piwnice),
  • budowę muru fundamentowego,
  • budowę murów konstrukcyjnych budynku,
  • ścianki działowe,
  • systemy kominowe i wentylacyjne,
  • stropy i stropodachy,
  • montaż więźby dachowej,
  • instalację pokryć dachowych.

  Dom w stanie surowym – doradztwo i przystępne ceny

  Jako wykonawca stanów surowych budynków proponujemy naszym klientom kompleksowe, dedykowane doradztwo w zakresie wyboru najlepszych materiałów budowlanych. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami oraz dystrybutorami budujemy domy nowoczesne i energooszczędne, z najwyższej jakości prefabrykatów. Zadowolenie klientów jest naszym priorytetem, dlatego oprócz terminowych realizacji oraz przyjaznych dla środowiska rozwiązań zapewniamy również atrakcyjne ceny usług i korzystne rabaty.

  Jeśli poszukują Państwo wykonawcy, który zrealizuje dom w stanie surowym Wrocław oferuje dziesiątki firm z branży budowanej. Jednak tylko nieliczne – tak jak my – istnieją na rynku od niemal trzech dekad, co stanowi najlepsze świadectwo jakości. Do każdego z powierzonych nam zadań podchodzimy indywidualnie, dobierając odpowiednie materiały i sprawdzone technologie. Realizujemy inwestycje kompleksowo i zgodnie z projektem budowlanym, dzięki czemu mogą być Państwo pewni, że wykonana przez nas budowa będzie prezentowała się dokładnie tak, jak na wizualizacji.

  Ile kosztuje dom w stanie surowym we Wrocławiu?

  Przyjmuje się, że realizacja stanu surowego stanowi równowartość ok. 30-50% całkowitego kosztu budowy domu. W celu uzyskania wstępnego kosztorysu oraz omówienia szczegółowych warunków współpracy zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Swoim klientom zapewniamy wsparcie w trakcie realizacji inwestycji, przeprowadzając Państwa przez kolejne etapy budowy wymarzonego obiektu od koncepcji, poprzez domy w stanie surowym, aż po prace wykończeniowe.