Masz pytania? Napisz do nas!

  Budowa domu w stanie zerowym Wrocław i okolice

  Budowa domu Wrocław

  Stany zerowe są fundamentem każdego domu. Dlatego też muszą być wykonane solidnie i z dołożeniem najwyższej staranności. Wykonujemy fundamenty tradycyjne jak i płyty fundamentowe.

  Fundamenty tradycyjne wykonujemy przeważnie na żelbetowej ławie fundamentowej, a ściany fundamentowe wznosimy z bloczków betonowych. Najczęstszym sposobem izolacji fundamentów jest dysperbit, chociaż można też izolacją średniego lub ciężkiego typu np. firmy Hahne lub Dietermann. Ocieplenia ścian fundamentowych wykonujemy z płyt XPS lub Aqua.

  Profesjonalna budowa domów we Wrocławiu

  Tworzenie stanu zerowego zaczyna się od projektu i wytyczenia budynku przez uprawnionego geodetę. W obu przypadkach jesteśmy w stanie zapewnić dostęp do nowoczesnych planów, które uzgodnimy wraz ze zleceniodawcą, a także niezbędnych fachowców. Dzięki temu budowa domów we Wrocławiu odbywa się zgodnie z zasadami sztuki. A to przekłada się na bezpieczeństwo przyszłych domowników. Posiadamy sprzęt potrzebny do wyrównania terenu, a następnie wykopów. Przeprowadza się je zazwyczaj na głębokości między 0,8 a 1,4 m, czyli poniżej poziomu przemarzania gruntu. Ta wartość się zmienia, jeśli projekt budowy domu w stanie zerowym zakłada stworzenie piwnicy. Na tym etapie wyznaczamy też przebieg kanalizacji oraz sieci elektrycznej. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że w naszej ofercie budowy domów we Wrocławiu znajduje się możliwość wykonania różnego rodzaju instalacji. Uwzględniamy je w projekcie nawet wtedy, gdy klienci zdecydują się na skorzystanie w tym zakresie z pomocy innej firmy. Stan zero kończymy wymurowaniem fundamentów, izolacją oraz wylewką pod podłogi. Używamy do tego wysokogatunkowe materiały uznanych marek, które zapewniają najlepsze parametry oraz wieloletnią (liczoną w dekadach) użyteczność.

  Budowa domu we Wrocławiu - cena stanu zerowego

  Szacuje się, że ogólny koszt stanu zerowego to około 10%-15% wszelkich kosztów związanych z budową nowego obiektu. Wpływ na ostateczną cenę budowy domu we Wrocławiu ma jednak wpływ wiele czynników, takich jak gatunek i marka użytych materiałów czy warunki gruntowe na działce. Bierzemy je pod uwagę przy obliczaniu kosztorysu. Dokładamy wszelkich starań, aby przyjęte rozwiązania projektowe były najkorzystniejsze z punktu widzenia klienta.
  Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, aby dowiedzieć się więcej o usłudze. Przy okazji odpowiemy na każde pytanie związane z budową domu w stanie zero.

  Realizujemy usługi we Wrocławiu i okolicach

  Interesuje Państwa kompleksowa budowa domu? Wrocław i okolice to obszar, w którym już od niemal 20 lat z sukcesem stawiamy domy dla naszych Klientów. Budujemy wszystkie rodzaje domów: piętrowe, parterowe, z poddaszem użytkowym, wille czy rezydencje. Oferujemy budowę kompleksową, począwszy od wykonania fundamentów, przez realizację stanu surowego otwartego i zamkniętego oraz deweloperskiego, aż po wykończenie budynku pod klucz. Wiemy, jak wielkim marzeniem i poważną inwestycją dla naszych Klientów jest wybudowanie domu. Dlatego też robimy wszystko, aby to marzenie spełnić. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta i inwestycji. Gwarantujemy profesjonalizm połączony z zaangażowaniem i terminowością.