Budowa domu w stanie zerowym Wrocław i okolice

Kompleksowa budowa domu Wrocław – zaufaj profesjonalistom

Wiele osób pragnie mieć swój własny dom, ale proces jego budowy może być bardzo skomplikowany i stresujący. Dlatego zdecydowanie warto powierzyć tę sprawę ekspertom, którzy znają się na tym doskonale. Już od wielu lat zajmujemy się kompleksowym budowaniem domów i możemy poszczycić się szerokim doświadczeniem w tej dziedzinie. Nasza budowa domu firma skupia się głównie na obszarze Wrocławia i jego okolic, co pozwala nam doskonale zrozumieć i spełnić potrzeby naszych klientów z tej lokalizacji. W naszej ekipie znajdują się doświadczeni fachowcy, którzy posiadają bogate doświadczenie w branży. Dla naszej firmy priorytetem jest zapewnienie najwyższego standardu wykonania. Wierzymy, że nasze usługi pozwalają każdemu klientowi zrealizować swoje marzenia o idealnym domu. Jako doświadczona budowa domu Wrocław firma, zdajemy sobie sprawę, że każdy klient jest wyjątkowy. Z tego powodu kładziemy ogromny nacisk na dostosowanie naszych usług do jego indywidualnych potrzeb. Każdy projekt traktujemy jako unikalne wyzwanie i starannie dopasowujemy go do oczekiwań klienta. Nasza firma skupia się na obsłudze klientów, którzy cenią sobie najwyższą jakość oraz profesjonalne podejście do budowy swojego domu.

Budowa domów Wrocław – początki są najważniejsze

Stany zerowe są fundamentem każdego domu. Dlatego też muszą być wykonane solidnie i z dołożeniem najwyższej staranności. Wykonujemy fundamenty tradycyjne jak i płyty fundamentowe. Fundamenty tradycyjne wykonujemy przeważnie na żelbetowej ławie fundamentowej, a ściany fundamentowe wznosimy z bloczków betonowych. Najczęstszym sposobem izolacji fundamentów jest dysperbit, chociaż można też zastosować izolacją średniego lub ciężkiego typu np. firmy Hahne lub Deitermann. Ocieplenia ścian fundamentowych wykonujemy z płyt XPS lub wodoodpornych płyt styropianowych Aqua.

Profesjonalna budowa domów we Wrocławiu

Tworzenie stanu zerowego zaczyna się od projektu i wytyczenia budynku przez uprawnionego geodetę. W obu przypadkach jesteśmy w stanie zapewnić dostęp do nowoczesnych planów, które uzgodnimy wraz ze zleceniodawcą, a także niezbędnych fachowców. Dzięki temu budowa domów we Wrocławiu odbywa się zgodnie z zasadami sztuki. A to przekłada się na bezpieczeństwo przyszłych domowników. Posiadamy sprzęt potrzebny do wyrównania terenu, a następnie wykopów. Przeprowadza się je zazwyczaj na głębokości między 0,8 a 1,4 m, czyli poniżej poziomu przemarzania gruntu. Ta wartość się zmienia, jeśli projekt budowy domu w stanie zerowym zakłada stworzenie piwnicy. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że w naszej ofercie budowy domów we Wrocławiu znajduje się możliwość wykonania różnego rodzaju instalacji. Stan zero kończymy wymurowaniem fundamentów, izolacją oraz wylewką pod podłogi. Używamy do tego wysokogatunkowe materiały uznanych marek, które zapewniają najlepsze parametry oraz wieloletnią (liczoną w dekadach) użyteczność.

Budowa domu Wrocław - cena stanu zerowego

Szacuje się, że ogólny koszt stanu zerowego to około 10%-15% wszelkich kosztów związanych z budową nowego obiektu. Wpływ na ostateczną cenę budowy domu we Wrocławiu ma wiele czynników, takich jak gatunek i marka użytych materiałów czy warunki gruntowe na działce. Bierzemy je pod uwagę przy obliczaniu kosztorysu. Dokładamy wszelkich starań, aby przyjęte rozwiązania projektowe były najkorzystniejsze z punktu widzenia klienta.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, aby dowiedzieć się więcej o usłudze. Przy okazji odpowiemy na każde pytanie związane z budową domu w stanie zero.

Budowa domów piętrowych – jak to wygląda od strony technicznej?

Proces budowy domu, w tym domu piętrowego składa się z wielu kroków, które muszą być dokładnie wykonane z uwzględnieniem odpowiednich standardów i zgodności z przepisami. Na początek konieczne jest odpowiednie przygotowanie terenu pod budowę. Następnie rozpoczynamy budowę od fundamentów, układania stropu, wznoszenia ścian piętra, montażu więźb aż po montażu dachu. Po wybudowaniu stanu surowego zajmujemy się instalacjami, takimi jak wodno-kanalizacyjna, elektryczna, grzewcza i wentylacyjna. Kolejny etap to tynki, posadzki, ocieplenie dachu, zabudowa regipsami oraz parapety. Naszym zadaniem jest także wykończenie wnętrza domu, co obejmuje m.in. malowanie ścian, układanie podłóg oraz montaż drzwi i okien. W trakcie budowy nie można zapominać o izolacji termicznej i akustycznej oraz o zabezpieczeniach przed wilgocią. Ważne jest, aby wszystkie te działania były prowadzone zgodnie z obowiązującymi przepisami, aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort przyszłym mieszkańcom domu.

Kompleksowa budowa domów Wrocław – domy piętrowe, parterowe, wille

Interesuje Państwa kompleksowa budowa domu? Wrocław i okolice to obszar, w którym już od niemal 20 lat z sukcesem stawiamy domy dla naszych Klientów. Budujemy wszystkie rodzaje domów: piętrowe, parterowe, z poddaszem użytkowym, wille czy rezydencje. Oferujemy budowę kompleksową, począwszy od wykonania fundamentów, przez realizację stanu surowego otwartego i zamkniętego oraz deweloperskiego, aż po wykończenie budynku pod klucz. Wiemy, jak wielkim marzeniem i poważną inwestycją dla naszych Klientów jest wybudowanie domu. Dlatego też robimy wszystko, aby to marzenie spełnić. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta i inwestycji. Gwarantujemy profesjonalizm połączony z zaangażowaniem i terminowością. 

Napisz do nas!