Masz pytania? Napisz do nas!

  Usługi wykończeniowe Wrocław

  Wykonujemy wykończenia domu do stanu deweloperskiego:

  Ścianki działowe

  Ścianki działowe to przegrody, które dzielą większe pomieszczenia na mniejsze przestrzenie. Za ich pomocą możesz w Twoim domu wyznaczyć poszczególne strefy

  wykonujemy je z Silikatów, Porothermu, Suporeksu, Ytonga

  Okna, drzwi, bramy, rolety, podbitki, parapety

  Drzwi zewnętrzne stanowią wizytówką każdego domu. To one odgrywają znaczącą role estetyczną i zapewniają bezpieczeństwo domownikom. W związku z tym, powinny więc być estetyczne, stabilne, mocne, odporne na wypaczenia, dobrze izolujące, powinny stanowić skuteczną zaporę przed nieproszonymi gośćmi. Proponujemy gotowe i sprawdzone rozwiązania w tym zakresie. Współpracujemy ze znanymi producentami, stanowiąc tym samym gwarancje na jakość i trwałość.

  Montujemy okna drewniane i PCV o wymiarach standardowych i niestandardowych. Oferujemy szeroką gamę kolorów , różne typy okien , różny rodzaj drewna , różne typy wkładów szybowych, profesjonalny montaż. Oprócz standardowych propozycji, uwzględniamy specjalne, indywidualne zamówienia klientów.

  Wykonujemy podbitki. Okapu można nie zabudowywać, ale gdy krokwie są cienkie i niezbyt estetyczne lub widać spód pokrycia, lepiej przestrzeń między ścianą budynku a okapem zamknąć. Zabezpieczy to także przed zagnieżdżeniem się ptaków. Podbitkę można montować na dwa sposoby: mocując jej elementy bezpośrednio do krokwi lub prostopadle do ściany domu.

  Parapety zewnętrzne. Mury pod oknami wymagają zabezpieczenia podokiennikami. Decydując się na ich montaż przed ułożeniem ocieplenia, należy uwzględnić grubość warstwy materiału izolacyjnego wraz z warstwą elewacyjną. Materiałami na parapety zewnętrzne są: blachy, cegły licówki, klinkier i ceramika szkliwiona, granit, żywice epoksydowe.

  Parapet wewnętrzny jest elementem wykończenia wnęki okiennej i coraz częściej oprócz funkcji użytkowej pełni również funkcję dekoracyjną. Gdy mamy drewniane podłogi, schody, drzwi – także parapety powinny być zrobione z podobnego materiału. Staną się wtedy dopełnieniem całości.

  Rynny

  Najważniejszym zadaniem właściwie dobranego sytemu rynnowego jest zapewnienie prawidłowego i całkowitego odbioru wody z dachu budynku. Jest wiele systemów odprowadzania deszczu z dachu. Doradzamy naszym klientom, które z propozycji rynkowych wybrać, aby zapewnić wysoką skuteczność i jednocześnie zapewnić długotrwałość sytemu rynnowego. Od wielu lat korzystamy ze sprawdzonych systemów odprowadzanie wód opadowych z powierzchni dachu.

  Posadzki betonowe

  Standardowa posadzka ma 5-6 centymetrów grubości, ale oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby była ona grubsza. Absolutne minimum to 4 cm, cieńsza posadzka miałaby niższą odporność na uszkodzenia i po prostu mogłaby popękać. Grubość posadzki może być regulowana. W przypadkach uzasadnionych stosujemy mikrozbrojenie betonu – w tym celu wykorzystujemy włókna szklane lub siatkę zbrojeniową. Po ostatecznej obróbce uzyskujemy równe, niepylące i trwałe podłoża pod każdy rodzaj pokrycia(panele, płytki, deski parkiet, kamień).

  Ocieplenia poddasza i zabudowy G-K

  Prawidłowe ocieplenie dachu i ocieplenie poddasza ma równie duże znaczenie, jak odpowiednia izolacja termiczna ścian. Inwestując w dobre ocieplenie poddasza, warto wybrać nie tylko sprawdzony produkt, ale także grubszą warstwę izolacji. Zalecana grubość ocieplenia poddasza energooszczędnego wynosi 25–30 cm.

  Elewacje, tynki

  Tynk gotowy daje zawsze optymalnie i jednakowo przygotowaną mieszankę zaprawy, która wymaga tylko dodania odpowiedniej ilości wody. Zastosowanie tynków gotowych gwarantuje szybki pożądany postęp budowy przy optymalnej, jednakowej jakości zaprawy. Tynki te stosuje się do powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych. Wykonujemy tynki wewnętrzne – gipsowe, cementowe, natomiast tynki zewnętrzne jako mineralne, akrylowe, silikonowe i silikatowe.

  Doradzamy jakiego rodzaju farby oraz kolorystykę należy zastosować do malowania – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz (elewacje), aby uzyskać pożądane efekty.

  Oferujemy kompleksowe wykonanie dociepleń domów i elewacji budynków. Wykonujemy elewacje w systemach dociepleń metodą „lekką-mokrą”. Jako warstwę termiczną stosujemy styropian lub wełnę mineralną.

  Ogrodzenia, balustrady

  Ogrodzenie to dopełnienie inwestycji w budowie domu jednorodzinnego. Oferujemy wykonanie estetycznych ogrodzeń współgrających z architekturą domu. Jak wiadomo ogrodzenie ma nie tylko chronić, czy odgradzać, ale też powinno być estetyczne. Ogrodzenia – drewniane, z siatki, z kamienia, murowane, kute. Ogrodzenia murowane należą do jednych z najstarszych i najsolidniejszych. Ogrodzenie murowane przetrwa nawet wiele dekad i to w bardzo dobrym stanie. Dlatego jest to z całą pewnością opłacalna inwestycja, zapewniająca bezpieczeństwo, elegancję i trwałość na długie lata. Ciekawe konstrukcje ogrodzeń można stworzyć przez umiejętne dobranie i połączenie różnych materiałów konstrukcyjnych

  Schody, tarasy

  Schody i tarasy stanowią obecnie, oprócz funkcji użytkowych, istotne elementy dekoracyjne domów, mieszkań, budynków użyteczności publicznej. Staramy się doradzać w zakresie właściwego doboru materiałów nadających im określony charakter. Taras zwykle stanowi miejsce relaksu w ciepłe dni, powinien więc sprzyjać swoim wyglądem i funkcjonalnością. Tarasy i schody z kamienia lub betonowe dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta, proponując sprawdzone rozwiązania lub uwzględniając indywidualne pojęcie estetyki.

  Ścieżki i drogi dojazdowe

  Przystępując do budowy ścieżek i dróg dojazdowych, należy nakreślić ściśle określony plan ich przebiegu. Zwykle ścieżki są gruntowe, żwirowe lub z betonowej kostki. Aktualnie kostka brukowa stała się nieodłącznym elementem każdej posesji i właściwie zaprojektowana i ułożona jest doskonałą wizytówką właścicieli posesji.

  Jesteśmy firmą, która wielokrotnie realizowała projekty brukowania alejek, podjazdów i chodników. Prace wykonujemy na materiale powierzonym lub sprowadzonym przez nas od najlepszych, sprawdzonych producentów.

  Wykonujemy także drenaż opaskowy, deszczówkę, balustrady balkonowe, cokoliki, opaski